Avukat Telefon, Mail ve Adres Bilgisi Öğrenme
Sponsorlu Bağlantılar
Arşivler

Diyarbakır, Avukat Serdar Çelebi Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Serdar Çelebi  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Serdar Çelebi ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Serdar Çelebi (1150) ile ilgili iletişim bilgileri parmaklarınızın ucunda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak Diyarbakır Barosu Av.Serdar Çelebi (1150) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Serdar Çelebi için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

Diyarbakır Barosu Adres: Adliye Sarayı Binası Merkez DİYARBAKIR Telefon: 0412 224 44 41 Faks: 0412 224 12 11-228 22 09 E Posta: baro@diyarbakirbarosu.org.tr

2 Responses to Diyarbakır, Avukat Serdar Çelebi Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

  • Serdar çelebi tlf numarası kaçtır admin

    • Ahmet bey, Diyarbakır barosu Av.Serdar Çelebi’nin baro levhasında paylaşılan telefon numaraları şu şekildedir. Büro telefonu numarası: 0412 228 51 28 Cep Telefonu numarası: 0532 337 59 39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.