Ordu, Avukat Bilge Hilal Çalışkan Sezgin Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Bilge Hilal Çalışkan Sezgin  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Bilge Hilal Çalışkan Sezgin ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Bilge Hilal Çalışkan Sezgin (448) ile ilgili iletişim bilgileri parmaklarınızın ucunda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak Ordu Barosu Av.Bilge Hilal Çalışkan Sezgin (448) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Bilge Hilal Çalışkan Sezgin için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

Ordu Barosu Adres: Adliye Sarayı Binası Ordu Telefon: 0452 214 01 37 Faks: 0452 214 01 37 E Posta: baro@ordurabarosu.org.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir