Avukat Telefon, Mail ve Adres Bilgisi Öğrenme
Sponsorlu Bağlantılar
Arşivler

Ordu, Avukat Mehmet Yunus Yürük Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Mehmet Yunus Yürük  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Mehmet Yunus Yürük ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Mehmet Yunus Yürük (566) ile ilgili iletişim bilgileri parmaklarınızın ucunda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak Ordu Barosu Av.Mehmet Yunus Yürük (566) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Mehmet Yunus Yürük için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

Ordu Barosu Adres: Adliye Sarayı Binası Ordu Telefon: 0452 214 01 37 Faks: 0452 214 01 37 E Posta: baro@ordurabarosu.org.tr

2 Responses to Ordu, Avukat Mehmet Yunus Yürük Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

 • Av. Mehmet Yunus YÜRÜK’e ulaşamıyorum lütfen bilgilendirir misiniz.
  Trabzon’dayım tarafıma icra göndermiş, Trabzon icra dairesi kabul etmedi,,Telefonu cevap vermiyor , mesaj kutusu dolu.
  İban ve hesap no olmayan bir tebligat. ???
  Teşekkür ederim.

  • Sayın Gülten Kalfa, Av.Mehmet Yunus Yürük’ün Ordu Barosu Baro Levhasında yer alan İş Telefonu: 4523244071, Cep Telefonu: (532) 614 6190’dır.
   Elektronik Posta adresi ise: av.mehmetyunus@gmail.com şeklindedir. Bu iletişim bilgilerinden kendisine ulaşmayı deneyebilirsiniz. Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.