İstanbul, Avukat Ercan YEREBAKAN Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Ercan YEREBAKAN  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Ercan YEREBAKAN ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Ercan YEREBAKAN (31426) ile ilgili iletişim bilgileri parmaklarınızın ucunda.

Avukat sorgulama sistemini kullanarak İstanbul Barosu Av.Ercan YEREBAKAN (31426) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB avukat sorgulama sisteminden Avukat Ercan YEREBAKAN için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

İstanbul Barosu Adres: Şahkulu Mahallesi Serdar-ı Ekrem Sokak No:7 Beyoğlu/İSTANBUL Telefon: Telefon Numarası Bulunamadı! Faks: Faks Bilgisi Bulunamadı E Posta: info@istanbulbarosu.org.tr

One thought to “İstanbul, Avukat Ercan YEREBAKAN Adres ve Telefon Bilgisi”

 1. Merhabalar;
  Ben SMA hastası Aren KAYA’nın gönüllü yardım elçisiyim. Bebeğimiz 5 yılın sonunda tüp bebek tedavisi ile dünyaya gelmiş, ailenin tek çocuğu. Yaklaşık 16 aydır SMA tip 1 hastalığı ile mücadele ediyor. Hastalık vücutta bulunan tüm kasları etkiliyor, 7 cihazla yaşam mücadelesi veriyor ve ölüm ile pençeleşiyor. Şuan için de tedavisi hastane de sürüyor. Ne yazık ki doktorlarımız artık sona yaklaşıldığı konusunda ailesini ve bizleri uyarmakta. Vakit daralıyor SMA hastalığı için mucizevi ilaç (ZOLGENSMA) ne yazık ki çok pahalı ve ülkemizde uygulanmıyor.
  Bizler de binlerce gönüllüler, bebeklerimizi kurtarabilmek için kampanyaya dahil olduk. Sizlerden ricamız; bağış yapmanız, çalışanlarınıza kampanyamızı duyurmanız, firmanıza kumbara konulmasına izin vermeniz ya da gizli kahramanımız olmanız…
  KAMPANYAMIZ VALİLİK İZİNLİDİR.
  İstediğiniz takdirde Valilik Olur’u ve Sağlık Raporunu tarafınıza ulaştırabiliriz.
  SÜHEDA KAYA
  VAKIFBANK IBAN NUMARALARI;
  TL IBAN TR48 0001 5001 5800 7313 4668 53
  EURO IBAN TR21 0001 5001 5804 8019 7470 35
  DOLAR IBAN TR09 00015 5001 5804 8019 7470 57
  SMS BAĞIŞI;
  TURKCELL / TÜRK TELEKOM FATURALI/FATURASIZ HATLARDAN AREN YAZIP 2707 YE MESAJ ATTIĞINIZDA 20 TL BAĞIŞDA BULUNUYORSUNUZ.
  INSTAGRAM;
  arenyasasın_tip1
  ŞÜHEDA KAYA TEL: 0 537 202 33 63
  Teşekkürler
  Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.