İzmir, Avukat Şebnem KANDEMİR YILDIRIM Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Şebnem KANDEMİR YILDIRIM  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Şebnem KANDEMİR YILDIRIM ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Şebnem KANDEMİR YILDIRIM (9597) ile ilgili iletişim bilgileri parmaklarınızın ucunda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak İzmir Barosu Av.Şebnem KANDEMİR YILDIRIM (9597) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Şebnem KANDEMİR YILDIRIM için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

İzmir Barosu Adres: 1456 Sokak No:14 Alsancak İZMİR Telefon: 0232 463 00 14-0232 400 00 00 Faks: 0232 463 66 74 E Posta: info@izmirbarosu.org.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir