Mersin, Avukat Nadir Mahir Turgut Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Nadir Mahir Turgut  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Nadir Mahir Turgut ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Nadir Mahir Turgut (1174) ile ilgili iletişim bilgileri parmaklarınızın ucunda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak Mersin Barosu Av.Nadir Mahir Turgut (1174) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Nadir Mahir Turgut için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

Mersin Barosu Adres: Mersin Adalet Sarayı 4.Kat Merkez Mersin Telefon: 0324 231 31 27-231 19 65 GSM: 0533 490 55 42 Faks: 0324 238 29 59 E Posta: info@mersinbarosu.org.tr

3 thoughts to “Mersin, Avukat Nadir Mahir Turgut Ubap Adres ve Telefon Bilgisi”

  1. Sayın Mahir Bey ben Filiz Çanakkale’de ikamet ediyorum. Ancak üzüntüyle belirtmek isterim elime şu an bir icra yazısı geldi. Yalnız maaşımın 1/4’ü kesilecek olup bu kesinti bana biraz ağır gelecek. Bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum. Maaşımdan değilde size yatırsam taksit taksit. Lütfen. Çok zor durumdayım.

    1. Filiz hanım, sitemiz avukatların kişisel web sayfaları olmadığından talebinizi görmesi mümkün olamayacaktır. Avukat Nadir Mahir Turgut beyin baro levhasında görünen işyeri iletişim numarası 032423264 şeklindedir. Talebiniz ile ilgili kendisine bu numaradan ulaşmayı deneyebilirsiniz. Yaptığınız ödemelere ilişkin de ödediğiniz borca ilişkin açıklama içeren dekont vs. gibi belgeleri mutlaka saklamanızı tavsiye ederiz.

  2. Mahir beyin iletişim numarası yanlış ulaşamıyorum kendisine nasıl ulaşabilirim ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir