Osmaniye, Avukat Saadet Selcen Neşeli Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Saadet Selcen Neşeli  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Saadet Selcen Neşeli ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Saadet Selcen Neşeli (295) ile ilgili iletişim bilgileri parmaklarınızın ucunda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak Osmaniye Barosu Av.Saadet Selcen Neşeli (295) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Saadet Selcen Neşeli için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

Osmaniye Barosu Adres: Adalet Binası Osmaniye Merkez Telefon: 0328 826 15 53-54-55 Faks: 0328 826 15 52 E Posta: osmaniye@barobirlik.org.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir