Samsun, Avukat Hüseyin Burak Öztepe Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Hüseyin Burak Öztepe  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Hüseyin Burak Öztepe ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Hüseyin Burak Öztepe (1404) ile ilgili iletişim bilgileri ekranınızda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak Samsun Barosu Av.Hüseyin Burak Öztepe (1404) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki takip ediniz.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Hüseyin Burak Öztepe için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

Samsun Barosu Adres: Zafer Mah. Cumhuriyet Cd.No/33 İlkadım Samsun Telefon: 0362 231 72 25-231 72 78 Faks: 0362 233 69 01 E Posta: samsunbarosu@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir