Van, Avukat Esra Akgün Ubap Adres ve Telefon Bilgisi

Avukat Esra Akgün  ile iletişim kurmak istiyorsunuz ancak telefon bilgilerine ulaşamıyor musunuz? Av.Esra Akgün ile iletişim için adres mi arıyorsunuz? Tüm bu sorularınızın yanıtını Türkiye Barolar Birliğinin sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Ubap Avukat Sorgulama sistemi sayesinde Av.Esra Akgün (615) ile ilgili iletişim bilgileri hemen yanıbaşınızda.

Ubap Avukat sorgulama sistemini kullanarak Van Barosu Av.Esra Akgün (615) adres, telefon ve mail bilgilerine erişim sağlamak için lütfen linki tıklayınız.

TBB Ubap avukat sorgulama sisteminden Avukat Esra Akgün için bilgi sorgulaması yaparken, isim soyisim ve sicil bilgilerini kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen bağlantıyı izlediğinizde açılacak pencerede belirtilen bilgileri ilgili kutucuklara girerek “avukat” sekmesine tıkladığınızda, avukatın ayrıntılı iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Sistemde bilgi eksikliği bulunan avukatlar için avukatın bağlı bulunduğu barodan yardım alabilirsiniz.

Van Barosu Adres: İpekyolu Caddesi Karayolları Kavşağı Adalet Sarayı Van Telefon: 0432 214 58 04-215 59 82 Faks: 0432 214 58 04 E Posta: vanbarosu@hotmail.com

One thought to “Van, Avukat Esra Akgün Ubap Adres ve Telefon Bilgisi”

 1. Iyi gunler avk esra akgun bana bir mesaj geldi sizin adinizi kullaniyorlar gelen mesaj

  Gecikmis olan sigorta borcunuzdandan dolayi 4,758 TL uzerinden yasal islem baslatilacaktir. Gun icerisinde geri donus yapmaniz durumunda indirim saglanacaktir.
  Son odeme:18.07.2017
  IRTIBAT TEL :05050631982
  Avk:Esra AKGUN

  Sgk kurumuna arastirdim borcum yok dediler turkiye sigortalar birligini arastirdim bunlar dolandiricidir dediler sizi haberdar etmek istedim saygilar.

  B217

  B217

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.